А тепер руханка!!!

МАТЕМАТИКА
Тема: ДРОБИ
Перегляньте відео. Пригадайте свої знання про дроби.

Виконайте завдання у Навчальному зошиті з математики С.Скворцової на сторінці  46-47

Пограйте ігри-вправи на Learningaps  у папці "ДРОБИ"

Виконайте самостійну роботу

УКРАЇНСЬКА МОВА

Розвиток мовлення:
                                   ВДОСКОНАЛЕННЯ НАПИСАНОГО
                                                                                        ТЕКСТУ
1.Прочитайте текст,розкриваючи дужки. Виберіть із запропонованих слів найбільш влучні,потрібні за змістом.

ü Як реагував малюк на роботу мамаи?
ü Що сказала Їжачиха,коли вимила синочка?
ü Що відповів малюк?
ü Як заспокоїв Ховрашок маму Їжачка?
ü Якими постають з тексту мами звірят?

3.Зробіть структурний аналіз тексту:
·       Скільки частин у цьому тексті?
·       Про що йдеться в зачині?
·       Про що дізналися з основної частини?
·       Що повідомляється в кінцівці?
·       У якій частині тексту йдеться про те,як мама Їжачка зрозуміла,що вимила не свого синочка?

4.Розгляньте малюнки в підручнику на ст.168 (впр.382)

5.Запишітьвдосконалений вами текст 👇👇👇

Сделано на Padlet

6.А тепер порівняйте свій текст із казкою Лесі Мовчун.,перейшовши за посиланням↓↓↓

ПРИРОДОЗНАВСТВО
Природні Зони України. Природа Полісся.

1.Природні зони світу

2. Природні зони України

Ми живемо в зоні мішаних лісів. Наша територія називається ПОЛІССЯ
3.Природа Полісся

4. Опрацюйте матеріал на ст. 147-150 у підручнику "Природознавство"

5. Спробуйте створити презентацію "Червона книга Полісся"і поділитися нею у групі ОДНОКЛАСНИКИ (VIBER)

6.Зробіть тести за посиланням join.naurok.ua .

Код доступу 356105
309906
107256
515805

ФІЗКУЛЬТУРА
Баскетбо́л (англ. basketball — від basket — «кошик» і ball — «м'яч»), також заст., діал. кошикі́вка[1] або коші́вка[2] — спортивна командна гра з м'ячем, який закидують руками в кільце із сіткою (кошик), закріпленою на щиті на висоті 3 метри 5 сантиметрів (10 футів) над майданчиком. Баскетбол є олімпійським видом спорту.
Грають дві команди по 5 осіб на майданчику 28×15 м. На коротких сторонах майданчика укріплені на щитах на висоті 305 см «кошики» — металеві кільця діаметром 45 см з мотузяною сіткою без дна. Переможцем визнається команда, якій вдалось більше число разів закинути м'яч у «кошик» супротивників. Тривалість гри — чотири періоди по 10 хвилин, з двохвилинними перервами між першою та другою і третьою й четвертою чвертями, та великою перервою у 15 хвилин між другим та третім періодом. В Національній баскетбольній Асоціації гра триває 48 хвилин і розбивається на 4 чверті.
Перший чоловічий чемпіонат світу проведено в 1950-у році, а в 1953-му — жіночий. Зараз проводяться кожні чотири роки. Найпрестижніші змагання серед збірних команд країн — Олімпійські ігриЧемпіонат світу з баскетболу, а серед клубних — чемпіонат НБА та в Європі — Євроліга УЛЕБЄврокубок та Кубок виклику ФІБА.